
250 ₴
245 ₴
Функціональна поясна сумка для інструментів Sturmax TBM010 — практичний аксесуар для організації робочого простору майстра.
Модель оснащена кількома кишенями для розміщення інструментів та витратних матеріалів. Забезпечує зручність під час виконання монтажних, ремонтних і будівельних робіт.
Відрізняється компактністю, зносостійкістю та простотою у використанні.
Характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Sturmax |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Пояс монтажний |
| Кількість відділень/кишень | 6 |
| Матеріал | Нейлон |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 280 мм |
| Ширина | 240 мм |
| Висота | 40 мм |