301 ₴/упаковка
294,98 ₴/упаковка
Набір біметалічних полотен для шабельної 300 мм пилки Yato YT-33935

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Yato |
| Країна виробник | Польща |
| Довжина | 300 мм |
| Товщина | 1.25 мм |
| Стан | Новий |
| Призначення полотна | Шабельна пила |
| Застосування полотна | Дерево, Метал, Фанера, ДСП, МДФ |
| Розташування зубів | Одностороннє |
| Крок зубів | 6 мм |